Σελίδες

Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2015

ΝΙΚΗ ΣΤΙΣ,,,ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Με σκόρερ-λυτρωτή στο 91ο λεπτό και μεγάλο πρωταγωνιστή της αναμέτρησης τον Γιώργο Παπαναστασίου, οι οράνιε έκαμψαν την αντίσταση του Ηρακλή Ψαχνών, επικράτησαν με 1-0 και βρέθηκαν μετά τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής να συγκατοικούν στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας με την Α.Ε Σπάρτης....

Ό  Α Ο Λουτρακίου έχοντας ως αντίπαλο τα δοκάρια του Ηρακλή Ψαχνών απορίας άξιον είναι που δεν έφυγε μέ άπώλειες γιατί όταν χάνεις ευκαιρίες ο νόμος του ποδοσφαίρου είναι αδίστακτος,κι όταν χάνεις γκόλ, τότε δέχεσαι....γκόλ!!Και όμως όλα τα ανέτρεψε ο Α Ο Λουτράκι, άφού δέν πτοήθηκε στό παιχνίδι του.
Στο 33 λεπτό ο τερματοφύλακας του Ηρακλή Ψαχνών υποπίπτει σε πέναλτι και ο σπεσιαλίστας Σιώκος στέλνει την μπάλα στο δοκάρι!!! Έπίσης, στο 43 λεπτό ο Χρυαφίδης μετά από κτύπημα φάουλ σημαδεύει τα δοκάρια τής έστίας τών φιλοξενουμένων.
Και ή.... λυτρωση ήρθε στο 91' μέ τόν Παπαναστασίου, ό όποίος ήταν άριστος(!!) νά χαρίζει τήν νίκη στήν όμάδα του. Τέλος στό 93' ο διαιτητής με υπόδειξη του συνεργάτη του απέβαλε (άπ' εύθείαςκόκκινη) τον τερματοφύλακα του Ηρακλή ψαχνών  Βασιλειάδη
Στον διαιτητή Βικτοράτο που είχε συνεργάτες τους Κοτζαμανίδη και Μητάκο ( όλοι του συνδέσμου του Πειραιά ) οι ομάδες παρατάχθηκαν με τις παρακάτω συνθέσεις

Α Ο Λουτρακίου:Διαμαντής,Χουστουλάκης ,Παπαναστασίου,Σιώκος ,Μαυρέλης,Τσώκος,Χατχησταύρου ,Μάγγος (75' Μάγγος) ,Αποστολάκης (63' Παπουτσής) ,Χρυσαφίδης ,Ζερβός

Ηρακλής Ψαχνών Βασιλειάδης,Σπήλιος (80'Μουστακίδης), Δούλπος, Αθανασίου, Γκριλάκης, Ζαχαράκης ,Γκόργιας, Σενάϊ , Τόρες (86'Ντέδντα)., Κρίστο (78'' Χαζαπίδης), Καρκασίνης.